„Aš skubu užaugt“

1Gegužės 31-ąją „Kaštono“ skyriaus priešmokyklinukai skubėjo į paskutines veiklas darželyje ir su2 nekantrumu dalinosi savo laukimu būti pirmokais. Kvepiantys alyvų žiedai byloja, kad atėjo metas jiems atsisveikinti su darželiu. Šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė juos į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves „Aš skubu užaugt“. Linksmai nusiteikę vaikai šoko ir dainavo gausiai susirinkusiems tėveliams, laiko traukiniu keliavo po prisiminimus nuo lopšelio iki šių dienų bei kikeno prisiminę save visai mažutėlius žiūrėdami foto montažą.

11Tėveliai, kartu su auklėtojomis, vaikams suorganizavo nuostabią,12 neužmirštamą šventę. Auklėtojos vaikams ir tėveliams padėkojo už tuos metus, praleistus kartu. Vaikams buvo įteikti priešmokyklinio ugdymo programos užbaigimo diplomai ir atminimo dovanėlės. Šventės siurprizas Klounas Tukas vaikams sukėlė gerą juoko dozę, o blogas oras nesutrukdė pasidžiaugti oro burbulais lauke. Vaikų veidelius žaismingais piešiniais papuošė savo dailės parodą rengianti Rhma Alsohly.

Būsimiems pirmokėliams linkime ištvermės, nebijoti bandyti, klysti, o tėveliams dėkojame už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gražina Kulnickienė