Lietuvos mažųjų žaidynės

Vasario 1d. – birželio 30d. Kėdainių r. Akademijos gimnazijos ..Kaštono‘‘ skyriuje vykdomas projektas ,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2022‘‘. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto tikslas – didinti (1 – 7 m.) vaikų fizinį aktyvumą. Projektas vykdomas III etapais. Pirmojo etapo metu du mėnesius, tris kartus per savaitę buvo vykdomos pamokėlės, kurias organizatoriai įstaigoms perduodavo nuotoliniu būdu. Pamokėlės buvo vykdomos tiek fizinio ugdymo pamokų metu, tiek grupėse integruojamos į įvairias veiklas. Antro etapo metu organizuosime festivalį, kuriame dalyvaus visi įstaigos ugdytiniai. Festivalis bus organizuojamas balandžio mėnesį. Trečio etapo metu, priklausomai nuo situacijos Lietuvoje, vyks LTMŽ festivaliai penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, kur ir mes tikimės dalyvauti.

LTMŽ – puiki priemonė skatinti fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į sportą, supažindinti su garbingo varžymosi idėjomis, bendradarbiavimo ir bendravimo galimybėmis. Vaikai labai džiaugiasi fizine veikla ir sportiniais žaidimais.

7  6

Fizinio ugdymo mokytoja Aušra Martinkienė