,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivaliai

Kėdainių r. Akademijos gimnazijos ,,Kaštono‘‘ skyriaus ugdytiniai  jau nuo šių metų sausio mėnesio dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023”. Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projekto tikslas – ugdyti 1-7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje. Taigi, ,,Kaštono‘‘ skyriaus ugdytiniai sėkmingai įveikė pirmo etapo užduotis – aštuonias savaites vykdė organizatorių paruoštas užduotis ir atkeliavo į antrą etapą. Antro etapo užduotis  – organizuoti ir įvykdyti „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalį įstaigoje. Manome, kad festivaliai, kuriuos organizavome ,,Kaštono‘‘ bei gimnazijos salėse mums puikiai pavyko. Dalinamės švenčių akimirkomis ir teigiamomis vaikų emocijomis.

Fizinio ugdymo mokytoja Aušra Martinkienė