Spalvingoji savaitė
,,Te skleidžiasi mūsų draugystės žiedai“

Nuotrauka 2Nuotrauka 5Nuotrauka 6Nuotrauka8Nuotrauka9

Š. m. kovo mėn. 25-29 d. ,,Kaštono‘‘ skyriuje vyko spalvingosios savaitės „Te skleidžiasi mūsų draugystės žiedai“ veiklos, skirtos vaikų sąmoningumo BE PATYČIŲ didinimui. Numatytomis veiklomis ,,auginome“ mūsų draugystės gėles ir jomis papuošėme ne tik savo aplinką, bet ir mūsų gražią bendrystę. Kiekviena savaitės diena buvo paryškinta aprangos spalvos kodu: pirmadienį-mėlynu, antradienį-žaliu, trečiadienį-raudonu, ketvirtadienį-geltonu, penktadienį-baltu ir tomis dienomis buvo atliktos bendros užduotys: šilti apsikabinimai, padaryti geri darbai, dalyvauta muzikiniame rytmetyje ,,Dovanoju šypseną“, ,,Draugystės‘‘ žygyje  į Akademijos gimnaziją ir sportiniuose žaidimuose lauke. Savaitės veiklos vaikams dovanojo daug džiugių emocijų ir gerosios patirties, kaip galime būdami bendrystėje vieni su kitais stiprinti draugystę ir tuo džiaugtis.

Socialinė pedagogė Aldona Povilavičiūtė