ŽIBINTAI – TAI ŠVIESA

1Rudenį, kai dienos trumpėja ir tamsėja, o vakarai tampa ilgi ir niūrūs, Kėdainių r. Akademijos2 gimnazijos ,,Kaštono“ skyriaus pedagogų kolektyvas nutarė surengti žibintų parodą lauke, papuošti įstaigos aplinką ir sukurti jaukią, šviesią ir šiltą atmosferą artėjant Advento laikotarpiui.
     Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos spalio mėnesį paprašė tėvelių pagaminti drėgmei ir šalčiui atsparius ir šviečiančius žibintus ir taip papuošti aplinką.
     Džiugu, jog ugdytinių  tėveliai taip noriai ir aktyviai įsitraukė ir drauge su savo vaikučiais pagamino įdomius, gražius ir žaismingus žibintus.
    34 Lapkričio 10 dieną suorganizavome žibintų įžiebimo šventę, kurios metu vaikai klausė pasakos, šoko, dainavo ir galiausiai, suradę savo pagamintą žibintą, išnešė į lauką ir juo papuošė aplinką.
     Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą, pedagogams už idėją ir papuoštą ,,Kaštono“ skyriaus aplinką, kuri džiugins ugdytinius, jų tėvelius, darbuotojus ir visus, praeinančius pro įstaigą iki pat didžiųjų metų švenčių.

Skyriaus vedėja Lina Činikienė