,,Angelas iš linų pluošto’’

12344 kl.

Lapkričio 28 d. 3-4 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Angelas iš linų pluošto’’. Užsiėmimą vedė edukatorius iš Šiaulių ,,Angelo'' muziejaus. Mokiniai susipažino su tradiciniu lietuviško lino paruošimo keliu – nuo augalo iki lininio audinio. Sužinojo, kaip auga linai, kur jie panaudojami.  Užsiėmimo metu kiekvienas mokinys kūrė savo unikalų angelą, naudojo linų pluoštą ir lininį audinį. Trečiokai padarytais angeliukais papuošė stendą hole, ketvirtokai - klasės eglutę.
                                                                                                      Mokytoja V. Dabašinskienė