GERUMAS MUS VIENIJA

Artėjant Šv. Kalėdoms gimnazijos mokinių taryba inicijavo akciją ,,Keturkojo draugo diena“ ,kurios metu kvietė gimnazijos Keturkojisbendruomenę aukoti beglobiams gyvūnams .
Buvo aukojama ne tik maistas, tekstilė, bet ir pinigai. Surinkta 220€ už kuriuos nupirkta pašaro, medicinos, dezinfekcinių priemonių. Suaukota apie 50 kg pašaro.
Tarybos nariai maistą ir daiktus  nuvežė  į didžiausią Lietuvoje VŠĮ šunų prieglaudą PENKTA KOJA . Prieglaudos savanorės pasiūlė šunis pavedžioti kol jos išvalys narvus, pravedė instruktažą kaip teisingai elgtis.
Apsidžiaugėme, kad nesame vieni, nes pamatėme, kad mums susiruošus išvažiuoti, atvažiavo dar ne viena mokykla.
Grįždami namo kalbėjomės apie atsakomybę, kaip ją išugdyti, kad kiekviena šeima, priėmusi gyvūną į savo namus jaustų atsakomybę ir neišmestų į gatvę.
Žinome, kad tarp mūsų tikrai tokių nebus.
                                                                               Mokinių tarybos pirmininkė Aistė Tilvikaitė
                                                                                  Pavaduotoja Eimantė Šilkaitytė