Išvyka į Šiaulius

Lapkričio 15 dieną 8a klasės mokiniai važiavo į Šiaulius. Lankėmės keliose vietovėse. Pirmiausiai ėjome į Ch. Frekelio vilą – muziejų, kuriame gaminome apyrankes iš odos. Buvo įdomu dirbti su oda, dekoruoti apyrankę. Savo pagamintą apyrankę padovonojau mamai.
             Vėliau vykome į Fotografijos muziejų. Lankėme fotografijos atsiradimo parodą, žiūrėjome senuosius fotoaparatus, įrangą ir priemones. Dalyvavome įdomioje edukacijoje ,,Fotografo asistentas”. Klasės draugai fotografavo vieni kitus su profesionaliais fotoaparatais, pritaikėme skirtingus apšvietimus. Buvo labai įdomu ir juokinga. Turėjome galimybę užlipti  ant muziejaus stogo, apsižiūrėjome Šiaulių panoramą ir senąją apskuro kamerą. Ten taip pat buvo labai įdomu.
          Aplankėme ir akropolį. Ten smagiai su draugais pavalgėme ir pavaikščiojom po parduotuves. Džiaugiuosi, kad labai smagiai praleidome laiką.

Aironas Dranginis, 8a kl. mokinys