Akademijos gimnazijos bendruomenė išrinko gražiausius sveikinimus Lietuvai

Akademijos gimnazijos 5-8, I-IIIG kl. mokiniai sukūrė 105 atvirukus ,,Sveikinimas Lietuvai“. Atvirukai eksponuojami kūrybinių darbų parodoje. Akademijos gimnazijos bendruomenė rinko jiems labiausiai patikusius atvirukus. Išrinkti penki  sveikinimai nugalėtojai. Gimnazijos direktorius L. Tauginas nugalėtojams įsteigė prizus. Džiugina mokinių kūrybinės mintys, išradingumas ir sumanumas.

I vieta - 8a kl. mokinė Kotryna Noreikaitė               II vieta – IIG kl. mokinė Jūratė Ronytė               III vieta – 8a kl. mokinė Inga Kriščiūnaitė

1                           2                          3

IV vieta – IIG kl. mokinė Deimantė Proscevičiūtė                    V vieta – 7 kl. mokinė Greta Kacevičiūtė

4                                             5