Kovo 19  Pempės diena

Pempės diena (Pempinės) nuo senovės minima kovo 19-ąją, per Juozapines, kai parskrenda pempės.
Gimnazijos bendruomenė turi savo tradicijas ir kasmet kartu su Akademijos medžiotojų klubu šią dieną kabina inkilus.
Šiais metais mokiniai ir mokyklos stalius Giedrius Makarevičius padarė  ir pakabino virš 20 inkilų.
Po šaunios akcijos gimnazijos įrengtoje laužavietėje buvo išvirta skani arbata, pakepta dešrelių, kuriomis visi vaišinosi.
Gimnazijos bendruomenės vardu tariame ačiū gimnazijos direktoriui L. Tauginui, Akademijos medžiotojų būrelio pirmininkui Algimantui Kižauskui, 6-7 klasių mokiniams ir mokytojoms J. Savičienei ir S. Janovskienei už gražią akciją.
Laukiame parskrendant sparnuotųjų draugų.
Neformaliojo ugdymo organizatorė O. Šulinskienė