Išvyka į Įmonę ,,Dotnuva Baltic“

Dotnuva Mes, penktokai, labai norėjome apsilankyti tėvų darbovietėse. Vieną gruodžio antradienį važiavome į ,,Dotnuva Baltic“. Atvykę pamatėme didelį, gražų, modernų pastatą.Dotn1 Aikštelėje stovėjo daug naujų traktorių. Darbuotojai mus supažindino su traktoriais ir javų kombainais. Leido įlipti į traktorių, pasijusti tikru darbuotoju. Man labai patiko. Vėliau aplankėme remonto dirbtuves, biurą. Kai apžiūrėjome įmonės vidų, nusifotografavome prie kalėdiškai papuošto traktoriaus ir šieno kaupės. Atsisveikinome ir grįžome į mokyklą. Man labai patiko ši išvyka. Manau, kad visi norėtų pabuvoti kitose tėvų darbovietėse.

Aneta Bujanauskaitė, 5 klasės mokinė