Sveikinimai gabiai mokinei Aistei Tilvikaitei

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis kartu su Švietimo skyriaus vedėja Vilma Dobrovolskiene lankėsi Akademijos gimnazijoje ir įteikė padėkas gabiai mokinei Aistei Tilvikaitei ir jos mokytojai Indrei Masiliūnienei. Aistė Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje ,,Kūrybos virusas 2022“ LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos apdovanota II laipsnio diplomu ir medaliu.
                     Sveikinimas Aistei Aistė yra labai talentinga ir linksma mergina. Aš už ją džiaugiuosi taip pat, kaip už savo sesę. Jos kepiniai yra be galo, be krašto skanūs ir gražiai atrodantys. Kai pirmą kartą paragavau jos keptų skanėstų, net dabar, kai rašau, jaučiu tą kvapą ir skonį. Ne veltui buvo laimėta 2 vieta respublikinėje technologijų olimpiadoje! Aistė rajoninėse technologijų olimpiadose net 3 kartus laimėjusi pirmąsias vietas, taip pat dalyvavo skaitovų konkurse ir vieną kartą yra laimėjusi pirmą vietą. Dar Aistė yra mokinių tarybos pirmininkė! Ir aš manau, kad ji yra puiki vadovė ir jai gerai sekasi. Aš matau, kaip ji mokinių taryboje stengiasi dėl mūsų, kad mums patiktų, kad mes laimingi būtumėme. Man Aiste yra pavyzdys, į kurį reikia lygiuotis. Linkiu Aistei pasiekti dar geresnių rezultatų!

Goda Šašytė, 7b klasės mokinė