Išvyka į Šiaulius

Gegužės 14 dieną antrokai ir trečiokai vyko į Šiaulių dramos teatrą žiūrėti spektaklio ,,Didžioji lietuviška pasaka‘‘. Mokiniai žavėjosi jauniausiuoju personažu Modestu, kuris tą vakarą patyrė daugybę išbandymų ir nuotykių. Vaikai lengvai atpažino personažus iš visiems gerai žinomų pasakų kaip „Eglė žalčių karalienė“, „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Dangus griūva”, „Kaip žmogus velnią apgavo“, „Trys broliai“, „Skraidantis laivas“, „Lukošiukas“. Spektaklio pabaigoje ne tik jauniausiam personažui Modestui, bet ir žiūrovams paaiškėjo, kad ne tik pasakose, bet ir kasdienybėje svarbu ne laiminga pabaiga, o žinojimas, kad šeimos vienybė yra ta jėga, kuri visada padės įveikti didžiausius priešus ir baimes.
BulvarasGelezine lapeSkulpturaTeatras
Papietavę gamtoje, ekskursijos dalyviai aplankė Gaidžio laikrodžio aikštę, pasivaikščiojo po Šiaulių bulvarą. Vėliau pabuvojo Saulės laikrodžio aikštėje, kurios svarbiausias akcentas S. Kuzmos paauksuota, beveik 4 m aukščio dekoratyvinė skulptūra ,,Šaulys‘‘. Dažnai ,,Auksiniu berniuku‘‘ vadinama skulptūra bei aikštės grindinyje įlieti, valandas žymintys skaičiai 1, 2, 3 ir 6 – tarsi apjungia tris šaulių simbolius: Saulę, įprasminančią miesto žemėse įvykusi saulės mūšį, šaulį, nuo kurio kildinamas miesto vardas, ir laiką, kuris prabėgo nuo tos dienos, kai miesto vardas buvo paminėtas pirmą kartą (1236 m.). Tai aukščiausias saulės laikrodis Lietuvoje.
TinklasZaidimaiZaidimu aikstele
Po to mokiniai pasivaikščiojo po Akmenų labirintą Talkšos ežero pakrantėje, apžiūrėjo skulptūrą "Geležinė lapė‘‘. Linksmai žaidė ežero pakrantėje esančioje „Petankės“ žaidimo aikštelėje.
Pakeliui namo, išvykos dalyviai aplankė Radviliškio rajone esančią kavinę ,,Žarija‘‘. Užkandę, paskanavę gardžių ledų, vaikai išbandė energetinį labirintą, basų pėdų taką, žaidė žaidimų aikštelėje.
Išvyka mokiniams labai patiko. Jie ne tik žiūrėjo spektaklį, susipažino su žymiomis miesto vietomis, bet draugiškai ir linksmai praleido dieną, patyrė malonių įspūdžių.
Pradinių klasių mokytojos Vilma Dabašinskienė, Vitalija Strautnikienė