Minėjom Lietuvos nepriklausomybės dieną

emblemaSausio 22 - kovo 1 dienomis gimnazijoje vyko respublikinis 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Širdelėje laisva Lietuva“. Konkurso tikslas: minint Lietuvos Valstybės ir Nepriklausomybės atkūrimo  dienas, skatinti mokinius domėtis savo rajono, miesto, miestelio, kaimo istorija, kultūra,  tradicijomis, papročiais,  siekiant išsaugoti patriotiškumą, meilę savo gimtajam kraštui.
Konkurse dalyvavo 802 1-4 klasių mokiniai iš 62 Lietuvos mokyklų, jiems talkino 180 pedagogų. Konkurso dalyviai kūrybinius darbus atsiuntė iš įvairių Lietuvos rajonų: Alytaus, Biržų, Ignalinos, Joniškio, Kauno, Kėdainių, Marijampolės, Raseinių, Panevėžio, Pasvalio, Plungės, Prienų, Radviliškio, Šiaulių, Vilkaviškio, Skuodo, Kretingos, Klaipėdos, Mažeikių, Rokiškio, Kupiškio, Jonavos, Švenčionių, Elektrėnų, Šakių, Kalvarijos, Birštono, Druskininkų, Šalčininkų.
Pradinio korpuso II aukšte surengta paroda „Širdelėje laisva Lietuva“, skirta Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Mokiniu kurybiniai darbai
Organizatorių parengta bei gimnazijos direktoriaus Liudo Taugino patvirtinta pedagogų grupė išrinko I–III vietų nugalėtojus.
Šiems mokiniams bus įteikti diplomai, o mokytojams padėkos už mokinių parengimą konkursui. Likusieji mokiniai gaus padėkas už dalyvavimą. Dėkojame mokiniams ir jų mokytojams už nuostabius kūrybinius darbus.

Konkurso organizatorės, mokytojos Vitalija Strautnikienė, Vilma Dabašinskienė