Pilietiškumo renginys ,,Naktis gimnazijoje“ skirtas Kovo 11 paminėti

Akademijos gimnazijos bendruomenė nuolat ieško mokiniams įdomių renginių formų ,  kuriose kiekvienas mokinys galėtų atsiskleisti, būti svarbus ir pamatytas. Šiais metais ryžomės organizuoti Kovo 11-osios paminėjimą netradiciškai,  pamokų -vakare. Labai džiaugėmės, kad visi mokiniai  dalyvavo suplanuotose veiklose: protmūšiuose , observatorijoje, kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose visos klasės gamino  dovaną Lietuvai.
Renginio kuliminacija buvo 23valandą, kai visa bendruomenė susirinko į aktų salę kur buvo garbingai įnešta Lietuvos vėliava, sugiedotas himnas ir skambant dainai, pagal J. Marcinkevičiaus žodžius ,,Tai gražiai mane augino...“ ,įneštos klasių atstovų dovanos Lietuvai. Skambėjo dainos ir nuoširdūs žodžiai apie gimtinę, Lietuvą...
Po oficialios dalies vyko sporto užsiėmimai , kino filmų peržiūra klasėse.

Ačiū tėveliams, mus palaikiusiems ir padėjusiems įgyvendinti tokį didelį, šventinį renginį.