Svečiai Akademijos gimnazijoje

SveciaiLietuvos bendrojo lavinimo mokyklose veikia daug Tolerancijos ugdymo centrų. Dalyviai aktyviai dalyvauja Olgos Lengyel Niujorko TOLI instituto projektuose. Pasidalinti savo patirtimi į Akademijos gimnaziją atvyko Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos TUC atstovai. Šiaulėnų gimnazijos gimnazistai papasakojo apie savo veiklas, kūrybinius darbus. Akademijos gimnazijos TUC centro atstovai pristatė Dotnuvos kraštą, demonstravo mokinių sukurtus dokumentinius filmus apie žydų bendruomenę, gyvenusią Dotnuvoje XVIII- XXa.
Lietuvos TUC nariams svarbu bendrauti, susitikimuose dalintis savo darbais ir idėjomis.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ina Krasauskienė